PostWysłany: Sob 8:44, 31 Sty 2009    Temat postu:

druga polowa nie siadla... i ten bramkarz chorwacji...

Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 331

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 13:53, 31 Sty 2009    Temat postu:

Qrwa (sorki) co to w ogóle było, mata się zawijała jak dywan!!!Kibiców z Polski to było słychać tylko podczas przerwy jak się tamci zamknęli. Rozumiem, gospodarze ale jakby nas na trybunach było choć 1/3 to i tak byśmy byli głośniejsi. Praktycznie Polaków było może w sumie z 50 licząc z kadrą. Porażka na maxa!!Organizacja wczorajszego półfinału to żenada...!!Poczekajmy jak Chorwaci przyjadą do nas na sparing, wtedy pogadamy....!!A co do gry Polaków, pierwsza połowa rewelka, druga to już chyba jakiś kryzys mieli.. Sad ale brąz będziemy mieć i będę im kibicował!!!!!I tak jest git 2 rok z rzędu chłopaki są w czołówce.. Wink Very Happy lol

DaM!aN
Predator
Predator

Posty: 482

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14:01, 31 Sty 2009    Temat postu:

nie pisałem nic o macie, bo Chorwaci grali na tym samym boisku co my, więc wygrana zasłużona. Ale nie zmienia to faktu, że w Mistrzostwach Świata i to w meczu półfinałowym (o dużą stawkę) takie coś nie powinno mieć miejsca... Wkurzyłem się jak Polska miała akcję i właśnie jeden z naszych się o nią potknął i stracił piłkę. Na szczęście sędzia przerwał i akcje powtórzyli. Boisko tragiczne :/
Mam nadzieję, że u nas na Euro 2012 nie będzie się murawa zwijała na stadionach hehehe Very Happy
Ale nic, nadal mamy szansę na brąz i to też jest satysfakcjonujące. Szkoda tylko tego finału, bo nie powiem, ale Polacy narobili mi smaku meczami z Danią, Serbią no i tym CUDem z Norwegami Smile

Mecz z Chorwacją? hmmm w grze Polaków było zdecydowanie za mało finezji. Ładny był gol lobem Jurasika, lecz sędzia go nie uznał, mimo że takich bramek wpada multum (sędziowie byli zdania, że najpierw upadł a później rzucił...)
To był błąd, ale i tak nie on zaważył na losach tego spotkania. Powinni więcej kombinować, rzucać, ruszać się...
A w tym meczu miałem wrażenie jakby Chorwaci wchodzili w nasze pole bramkowe jak w masło i rzucali kolejne bramki, a żebyśmy my rzucili to chłopaki się musieli nieźle napracować... Każda bramka dla nas przychodziła z wielkim trudem.

Ostatnio zmieniony przez DaM!aN dnia Sob 14:06, 31 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy